II TOFAN MARIA
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Adresa
MD-2071, CHIȘINĂU BUIUCANI, mun. Chișinău, Alba-Iulia, 75/2, ap.(of.) 116
Deschide în Google MapsConducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Inactiv
Cod CUATM
120
Lichidată
10 aprilie 2019
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II TOFAN MARIA?
II TOFAN MARIA (IDNO: 1003600124478) este înregistrată la adresa: MD-2071, CHIȘINĂU BUIUCANI, mun. Chișinău, Alba-Iulia, 75/2, ap.(of.) 116.
Cine conduce II TOFAN MARIA?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II TOFAN MARIA este asigurată de: TOFAN MARIA (Administrator).
Ce activități desfășoară II TOFAN MARIA?
Compania II TOFAN MARIA are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 50200 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor; 50300 - Comerţul cu piese şi accesorii pentru autovehicule; 60240 - Transporturi rutiere de mărfuri.
Este II TOFAN MARIA o companie activă?
II TOFAN MARIA (IDNO: 1003600124478) este o companie inactivă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026