II BUZDUGAN SERGIU
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Activ
Cod CUATM
2138
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II BUZDUGAN SERGIU?
II BUZDUGAN SERGIU (IDNO: 1004603000624) este înregistrată la adresa: MD-7328, rl. Cantemir, s. Lărguța.
Cine conduce II BUZDUGAN SERGIU?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II BUZDUGAN SERGIU este asigurată de: BUZDUGAN SERGIU (Administrator).
Ce activități desfășoară II BUZDUGAN SERGIU?
Compania II BUZDUGAN SERGIU are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 60240 - Transporturi rutiere de mărfuri; 45330 - Lucrări de lăcătuşerie şi apeduct; 52460 - Comerţul cu amănuntul al articolelor de fierărie, al vopselelor şi sticlei; 45430 - Lucrări de pardosire şi placare a podelelor şi pereţilor; 45440 - Lucrări de vopsire şi montare a geamurilor.
Este II BUZDUGAN SERGIU o companie activă?
Da, II BUZDUGAN SERGIU (IDNO: 1004603000624) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026