II CARASENI STEPAN
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Activ
Cod CUATM
9622
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II CARASENI STEPAN?
II CARASENI STEPAN (IDNO: 1006611000348) este înregistrată la adresa: MD-3819, Uta Găgăuzia, s. Congaz, Sovietscaia, 73.
Cine conduce II CARASENI STEPAN?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II CARASENI STEPAN este asigurată de: CARASENI STEPAN (Administrator).
Ce activități desfășoară II CARASENI STEPAN?
Compania II CARASENI STEPAN are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 60230 - Alte transporturi terestre de călători; 60240 - Transporturi rutiere de mărfuri.
Este II CARASENI STEPAN o companie activă?
Da, II CARASENI STEPAN (IDNO: 1006611000348) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026