SRL Societatea Comercială VIGRIS-NORD
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Conducere
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Inactiv
Cod CUATM
300
Lichidată
6 mai 2019
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL Societatea Comercială VIGRIS-NORD?
SRL Societatea Comercială VIGRIS-NORD (IDNO: 1007602002080) este înregistrată la adresa: MD-3100, BĂLȚI, mun. Bălți, 1 Mai, 9/B, ap.(of.) 79.
Cine conduce SRL Societatea Comercială VIGRIS-NORD?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL Societatea Comercială VIGRIS-NORD este asigurată de: GHEORGHIȘTEAN IURIE (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL Societatea Comercială VIGRIS-NORD?
Compania SRL Societatea Comercială VIGRIS-NORD are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 51530 - Comerţul cu ridicata al materialelor lemnoase, al materialelor de construcţie şi echipamentului sanitar; 51100 - Comerţul cu ridicata pe bază de tarife sau contracte; 52460 - Comerţul cu amănuntul al articolelor de fierărie, al vopselelor şi sticlei; 51200 - Comerţul cu ridicata al produselor agricole brute şi animalelor vii; 60240 - Transporturi rutiere de mărfuri.
Este SRL Societatea Comercială VIGRIS-NORD o companie activă?
SRL Societatea Comercială VIGRIS-NORD (IDNO: 1007602002080) este o companie inactivă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026