SRL VO-GS PRIM
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Adresa
MD-2068, CHIȘINĂU RÎȘCANI, mun. Chișinău, Miron Costin, 16, ap.(of.) 59
Deschide în Google MapsConducere
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
150
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL VO-GS PRIM?
SRL VO-GS PRIM (IDNO: 1010600021027) este înregistrată la adresa: MD-2068, CHIȘINĂU RÎȘCANI, mun. Chișinău, Miron Costin, 16, ap.(of.) 59.
Cine conduce SRL VO-GS PRIM?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL VO-GS PRIM este asigurată de: BOTEZAT GHENADIE (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL VO-GS PRIM?
Compania SRL VO-GS PRIM are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 50300 - Comerţul cu piese şi accesorii pentru autovehicule; 55400 - Baruri; 55300 - Restaurante; 52250 - Comerţul cu amănuntul al băuturilor alcoolice şi altor băuturi; 52260 - Comerţul cu amănuntul al produselor din tutun.
Este SRL VO-GS PRIM o companie activă?
Da, SRL VO-GS PRIM (IDNO: 1010600021027) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026