SRL AGA BRAVO
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Adresa
MD-2028, CHIȘINĂU CENTRU, mun. Chișinău, Lech Kaczynski, 6/1, ap.(of.) 16
Deschide în Google MapsConducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
SRL
Status
Activ
Cod CUATM
130
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată SRL AGA BRAVO?
SRL AGA BRAVO (IDNO: 1020600025613) este înregistrată la adresa: MD-2028, CHIȘINĂU CENTRU, mun. Chișinău, Lech Kaczynski, 6/1, ap.(of.) 16.
Cine conduce SRL AGA BRAVO?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei SRL AGA BRAVO este asigurată de: BUTNARU ALINA (Administrator).
Ce activități desfășoară SRL AGA BRAVO?
Compania SRL AGA BRAVO are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 8559 - Alte forme de învăţămînt n.c.a.; 6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal; 4765 - Comerţ cu amănuntul al jocurilor şi jucăriilor, în magazine specializate; 4762 - Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie, în magazine specializate; 4771 - Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate.
Este SRL AGA BRAVO o companie activă?
Da, SRL AGA BRAVO (IDNO: 1020600025613) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026