II VECOM-VLAD
Ești proprietarul acestei companii?
Adaugă gratuit informații despre compania ta — contacte, program, rețele sociale — vizibile pentru clienții care te găsesc pe Google.
Date din Registrul de Stat
Adresa
MD-2014, CHIȘINĂU RÎȘCANI, mun. Chișinău, Calea Orheiului, 107, ap.(of.) 160
Deschide în Google MapsConducere
Fondatori
Coduri CAEM
Activități nelicențiate
Informații rapide
Forma juridică
II
Status
Activ
Cod CUATM
150
Întrebări frecvente
Unde este înregistrată II VECOM-VLAD?
II VECOM-VLAD (IDNO: 1020609002370) este înregistrată la adresa: MD-2014, CHIȘINĂU RÎȘCANI, mun. Chișinău, Calea Orheiului, 107, ap.(of.) 160.
Cine conduce II VECOM-VLAD?
Conform datelor din Registrul de Stat, conducerea companiei II VECOM-VLAD este asigurată de: VLAD ION (Administrator).
Ce activități desfășoară II VECOM-VLAD?
Compania II VECOM-VLAD are înregistrate următoarele activități economice conform codurilor CAEM: 51190 - Intermedieri pentru vînzarea unui asortiment larg de mărfuri; 51110 - Intermedieri pentru vînzarea materiei prime agricole, animalelor vii, materiei prime textile şi a semiproduselor; 51100 - Comerţul cu ridicata pe bază de tarife sau contracte; 52250 - Comerţul cu amănuntul al băuturilor alcoolice şi altor băuturi; 52260 - Comerţul cu amănuntul al produselor din tutun.
Este II VECOM-VLAD o companie activă?
Da, II VECOM-VLAD (IDNO: 1020609002370) este o companie activă.
Date actualizate: 20 octombrie 2026